Jednoduché řešení
přes PC a mobil
CASHave pokladna s EET je efektivní řešení, se kterým si jednoduše vytvoříte pokladní systém
dle vlastních představ s využitím na mobilním telefonu, tabletu nebo počítači.
CASHave obsahuje intuitivní webové rozhraní, kde si pokladní systém snadno nastavíte a můžete jej začít ihned využívat.
K samotné realizaci plateb a elektronické evidenci tržeb vám postačí mobilní aplikace, a to vše bez dalších poplatků.

Intuitivní
webové rozhraní

Přes web snadno nastavíte nejen vykazování EET na Finanční správu, ale i vaše jednotlivé provozovny. Své služby či produkty si můžete pro přehlednost celého systému zařadit do jednotlivých kategorií. Vytvoříte si tak snadno pokladní systém s EET, který bude vyhovovat vašemu odvětví.

Snadná mobilní
aplikace

Mobilní aplikace pokladního systému slouží především pro samotnou realizaci plateb. Jednoduše vystavíte účtenku a zaevidujete své EET Finanční správě. Vše funguje online v našem cloudu, nemusíte tak mít strach o svá data, ty jsou vždy v naprostém bezpečí. Celou aplikaci jste schopni propojit s platebním terminálem od vybraných bank.
Jak funguje pokladna s EET?
Elektronická evidence tržeb přes aplikaci pokladního systému je snadná. V systému
požádáte o aktivaci EET, nastavíte si certifikát Finanční správy, a je to…
Co vše EET pokladna CASHave umí?

Online komunikace s Finanční správou a EET

Evidence EET probíhá snadno z našeho systému. V případě, že bude server Finanční správy nedostupný, budou transakce odesílány postupně s možnosti ověření v našem portálu.

Plně zálohovaný systém vytvořený na míru vašim potřebám

Naše řešení EET pokladny je zabezpečené (šifrované) přes SSL. Databáze jsou plně zálohované. To znamená, že nemůže dojít k úniku ani ztrátě dat.

Jednoduché nastavení provozoven a prodávaných služeb

V EET pokladně CASHave si jednoduše nastavíte prodávané položky nebo služby. Celý pokladní systém si tak můžete přizpůsobit svému odvětví.

Vytváření vlastních kategorií a číselníků

Vaše produkty či služby můžete třídit do vlastních kategorií, budete tak mít přehled o prodávaném zboží a v průběhu si je též můžete upravovat.

Pokročilé zabezpečení pomocí sériového čísla zařízení

K samotnému prodeji u zákazníka vám stačí i mobilní aplikace CASHave pokladny. Aby nebylo mobilní zařízení zneužito, zabezpečujeme propojení pomocí sériového čísla vašeho mobilního zařízení.

Tisk přes Bluetooth tiskárnu čí platební terminál

Účtenky z pokladního systému můžete tisknou přes propojenou Bluetooth tiskárnu nebo napojený Wifi či IP platební terminál vybraných bank, který tiskárnu nahradí.

Vydávání účtenek bez nutnosti tisku

Účtenku lze také zasílat přes e-mail nebo SMS, pokladnu tak můžete využít i na cestách u svých zákazníků bez nutnosti tisku účtenky.

Archivace účetních dokladů online

V rámci EET pokladny CASHave můžete zdarma využít online archivaci účetních dokladů - e-Receipt. Získáte tak perfektní přehled o svých transakcích, dohledáte chybějící účtenku či tato data přímo exportujete z POSMan Suite na vaši účetní.
Zařízení pro tisk
Platební systém lze snadno napojit na Bluetooth tiskárnu. CASHave doporučuje ověřená zařízení od prověřených českých dodavatelů.

Podporu a obchodní kontakt zajištuje
SONET, společnost s.r.o.
Member of Payten

Lužická 2093/9, 616 00 Brno

Partneři projektu

Kontakt

Podpora: podpora@cashave.cz
Obchodní kontakt: info@cashave.cz